Джордж и Амал заминаха за Италия с близнаците, планират да летуват там
Италия се оказа предпочитаното място, където Джордж и Амал Клуни да отведат бебетата за първи път. Малчуганите отдавна са изписани от болницата, представени на гордите баби и дядовци, и дори са се запознали с част от останалите роднини, пръснати из цял свят. Звездното семейство обаче реши да превърне първото им пътуване в незабравима ваканция в Италия. След като пристигнаха с частен самолет в Милано, двамата възможно най-бързо се изнесоха към дома. Както е известно, актьорът има къща на езерото Комо и се надява там семейството да прекара няколко спокойни дни. Едномесечните Ела и Александър се родиха в САЩ, но всъщност ще живеят в Англия. Една от причините е, че семейството предпочита Лондон от доста време насам. Те дори си купиха къща там, която обновиха по свой вкус. Джордж и Амал са щастливи, че ще имат възможност да покажат обаче и страната, където си казаха "Да". Двойката се венча през 2014 година във Венеция, а сватбата беше прекрасна. Гости от цял свят дойдоха на събитието, а туристите бяха очаровани от възможността да станат свидетели на звездната сватба. "Двамата са много развълнувани. Това е първото пътуване на децата и те планират дори и забавления за добре дошли за близнаците. Освен това, сега празнуват и третата годишнина от брака си. Имат големи планове за събитието. Толкова са щастливи, че искат да подновят обетите пред децата", споделят източници, близки до семейството. Джордж и Амал планират да повторят брачните си клетви преди близки приятели и членове на семейството. Най-вероятно това ще стане в края на лятото, затова и двойката е избрала Италия за ваканцията си. [caption id="attachment_521902" align="aligncenter" width="300"]
Джордж и Амал отпътуваха за Италия с децата[/caption] Предполага се, че щастливото семейство пак ще пътува за Венеция, където си казаха "Да" и този път няма да пропуснат да попълнят сватбения албум със снимки на новородените си деца.
Коментирай