Тя е сред няколкото женици, наречени „вечните ергенки“, защото са участвали във формата по няколко пъти. В случая говорим за Любомира Христова или Бубето, както я наричат, но същите като нея са Мартина Петрова, Дениз Хайрула, Кристина Пламенова, Шерминатора, Виктория Асенова и други...

От всички тях, към днешна дата, май единствената, която има сериозна връзка, е Кристина. Знаем, че тя се раздели, но после отново се събра с недолюбвания от зрителите Виктор Иванов и дори сега двамата са на почивка в Италия. След като Викторчо си оправи носа с ботокс и филъри, разбира се... но темата днес е друга.

Става дума за Бубето, която на два пъти става финалистка в „Ергенът“ и на два пъти мъжете гледат на нея като на аверче, но не и като на жена за любов и страст. Така се получи и с Виктор Русинов, а тази година и с Марин Станев.

И двамата бяха категорични, че много, ама много я харесват, искрено държат на нея и я уважават, но... не изпитват онази химия, която да ги кара да полудеят от желание и да поискат сериозна връзка с Бубето.

Като няма мъже обаче, какво от това?! Христова отново се похвали с роза. Тя неизменно си получава любимите цветя, само че не от мъжа на живота си, а от нейната майка, която също видяхме в риалитито.

„Поне не си подарява китки сама и не лъже, че са от обожател, както правят половината миндили“, коментират в нета.

Източник: Crimesbg.com