Преди дни бившата водеща Венета Райкова оповести в стори в мрежата, че видиш ли, била скъсала с гаджето си. На пръв поглед нищо особено, нали?! Какво пък толкова – хората се събират и късат всеки ден. В признанието на Венета обаче имаше нещо абсурдно и това беше причината за раздялата.
Блондинката заяви, че е решила да прекрати връзката си с въпросния мъж не, заради характера му, заради лошия секс или нещо подобно, а заради... „коридор на затъмненията“, който бил във Водолей и се отварял на трети март. В него Венетка, която е запалена по астрология и всякакви подобни неща, искала да влезе свободна и готова за нови положителни емоции...
Верно ли, бе?! И що така бе, Миме, след като уж това въпросно гадже се върна дори от чужбина, когато беше болна, за да те глези и да се грижи за теб?! Самата Венета обясняваше надълго и нашироко колко млад и готин бил пичът и как отношенията им били приказка...
Е, вярно е, че никой нито веднъж не успя да зърне този мъж – Райкова го скри от всички, но... предположихме, че е твърде красив, за да го излага на показ. Близки до нея обаче не издържаха след новината за „коридора на затъмненията“ и прихнаха: „Чувате ли се, бе?! Чувате ли се какви глупости дрънкате?! Какъв мъж, какво гадже?! Венета ви прави на луди калинки, за да си продава книгите и картите, а вие вярвате. Никакво гадже няма, само във фантазиите й е. Както и в наивните ви кратуни“, коментират източниците.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай