Идеята на Венета Райкова да покани Мара Отварачката не просто за гост, а за коментатор в „Преди обед“ и то цяла седмица, се оказа повече от нелепа. Марчето, която си партнира в коментирането с Йонко Мермерски – сина на проф. Мермерски, успява да чупи рекордите по глупост и простотия.

След като вчера прекъсна Мермерски и гордо обяви, че половин килограм е много нещо, но 500 грама са по-малко... и събра очите на всички, днес изцепката й не закъсня.

Пред камерите тя счете за необходимо и от съществено значение да обяви, че всяка сутрин се качва на кантара и се тегли чисто гола. Видяла смаяния поглед на екранния си партньор, Мария уточни, че го правила в банята, преди да си вземе душ... а после подробно започна да обяснява как животът й се измерва в грамажи.

„Така живея аз и то от години. Знам буквално всеки грам на всичко около мен. Знам колко точно грама тежи тениската ми за вкъщи, знам колко грама са ми бикините, знам колко грама ми са ми екстеншъните и колко грама са ми силиконовите импланти. Не мога да изкарам и ден, без да тегля, да меря и да съм наясно“, чуруликаше Мария за всеобщ потрес.

Райкова я попита колко килограма тежи и сама се опули от отговора на Марчето, която с радост заяви, че не мърдала от 40-41 килограма. Но ако й предстояли снимки на видеоклип, седмици преди това се подлагала на зверска диета.

Как ли е свикнал с тези приумици на Мария младият й съпруг Теодор Петков?! Какво ли не прави любовта, ехх...

Източник: Crimesbg.com