Изглежда, че холивудската бръмчалка Ана де Армас бързо е превъзмогнала раздялата си с Том Круз. Само месец след като връзката им приключи, 37-годишната звезда беше уловена от папараци в Лос Анджелис с нов мъж до себе си. Според щатските таблоиди неговата самоличност е Марсело Валенте – успешен бизнесмен и рисков инвеститор с гигантска банкова сметка, роден в Бразилия.

Двамата бяха заснети да се разхождат из слънчевите улици на града, като видимо са в отлично настроение и не спират да се усмихват. На кадъра Де Армас, облечена стилно в дънково яке и панталон, бяла тениска и маратонки, разхожда кучето си. Нейният придружител Марсело, който демонстрира самочувствие и стил, е избрал спортно облекло, включващо суитшър и къси панталони.

Романсът между Ана де Армас и Том Круз започна по време на снимките на общия им филм „Дълбока вода“. Първите им съвместни снимки се появиха през февруари, а през юли те официално потвърдиха връзката си, след като бяха заснети да се държат за ръце по време на пътуване до Върмонт. Феновете вече спекулират дали Марсело е просто приятел, или пък е новата тръпка в живота на актрисата.

Източник: „Уикенд“