Мартин Николов може и да излезе от риалитито „Ергенът“, но определено не е излязъл от социалните мрежи и особено Инстаграм, където ежедневно качва сторита – по няколко накуп.
Елвиса пуска предимно клипчета от нощните си забавления в чалга барове или демонстрира фитнес умения в залата, но този път побесня. Преди часове той качи снимки на магистрала „Хемус“, по която пътува и на която е попаднал в поредното адско задръстване, заради ремонт на съседното платно. Вижда се опашката от автомобили, която едва пъпли и само можем да си представяме красноречивата физиономия на Марто зад волана...

„Какво става, бе?! Докога??? Дали има шанс да я оправят тая магистрала поне до 2049-та?!“, написа бившият ергенин, като не обясни накъде е поел. Не се вижда и дали в колата до него има втори човек, но предполагаме, че не пътува сам, ако отива на почивка.
Извън скъсаните нерви от задръстването, Николов си живее добре и разбира се, още се води сингъл. Преди дни той отрече да е във връзка с Косара Тончева или с Мартина Петрова от формата, както ги спрягаха, а за Даниела Рупецова потрети, че не иска и да чува името й.
„Гледам си децата, живота и кефа... и изобщо не смятам да се доверявам на жена в близко бъдеще. Ако става дума за „забавление и приятно прекарана вечер“, такива гърли бол“, смее се Мартин Николов.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай