Бивш шеф на "Автомагистрали" ЕАД се оказа водачът, помел 6 коли в центъра на София По данни на национална медия шофьорът, помел шест паркирани автомобила в центъра на София, е бивш ръководен кадър в държавното дружество „Автомагистрали“. Става дума за инж. Филип Маркулие... 04 Nov 2025 588 0