Мадона отчаяна от тревога, арестуваха сина йМадона
е отчаяна. Семейната драма на певицата, която покърти целия свят, в момента продължава. Изпълнителката не само не е виждала детето си от три месеца, но е и направо съсипана от мъка, тъй като го арестуваха заради дрога. Полицията е задържала Роко Ричи заради употреба на дрога и притежание, а изпълнителката научила това от таблоидите. Както е известно, майка и син са скарани от миналата година и не си говорят. Младежът отказва всякакви контакти с майка си и дори уговорките на баща му не успяха да го накарат да промени решението си. Вместо това, Роко Ричи предпочете да остане в Англия, преустановявайки всякакви контакти с певицата. Мадона се принуди да наеме частен детектив, но докладите само я разтревожиха още повече. В емоционално интервю, певицата споделила, че Гай Ричи не се грижи достатъчно за детето им. Според звездата, режисьорът не обръща достатъчно внимание на сина им и това се отразява на самия него. Според докладите на частния детектив, Роко пуши, пие, злоупотребява с дрога, а наскоро е бил заровен в парка за притежание на опиати, докато си ги е купувал от дилър. Информацията шокирала изпълнителката. За всички провинения на сина си, фолк звездата вини баща му Гай Ричи, който отказа да й го върне. Самият Роко пък не иска да бъде с майка си, тъй като я намира за твърде строга и обсебваща. Освен това покрай турнетата си Мадона също нямала време за децата, а Роко твърдял, че не желае да прекарва повече живота си в път. [caption id="attachment_471685" align="aligncenter" width="599"]
Мадона е съсипана заради сина си[/caption] В момента Мадона и Гай Ричи се борят за попечителство, но въпреки решението на съдията в полза на певицата, синът й отказва да се върне при нея. Според информирани източници тя е депресирана и направо е изпаднала в отчаяние, особено след последния скандал свързан с него.
Коментирай