Мария отново си навлече гнева на колежките си

Мария лъсна в поредния скандал в "Пайнер". Изпълнителката си навлече за пореден път гнева на колежките си. В основата на всичко е нейното високомерие. Миньончето няма да участва в поредната грандиозна изява на музикалната компания - концертът във Варна. Вероятната причина за отсъствието на Мария е нежеланието й да се качи на една сцена със своите колежки. Бившата съпруга на Християн Гущеров е на мнение, че много от тях са под нивото й не желае да пее на една сцена с тях. Поради тази причина много от колежките й странят от нея. Друга версия за отсъствието на Мария гласи, че тя е поискала прекалено висок хонорар, за да изпълни две-три от парчетата си. Според трета версия, отсъствието й се дължи на факта, че тя трябва да се наложи отново като изпълнител след дългото си отсъствие от музикалната сцена. След като сключи брак с Християн Гущеров, пайнерката значително разреди участията си. Но веднага след като обяви развода си с него, тя се завърна на музикалната сцена и започна да пуска хит след хит. За разлика от Мария, на концерта ще се изявят нейни колежки, които не са от дълго в "Пайнер", но се радват на обичта на феновете. Това са Емануела и Теди Александрова. Мария лъсна в поредния скандал в "Пайнер"По-интересно в случая е как ще се развият събитията между Преслава и Галена, които категорично отказват да се качат на една и съща сцена. Двете изпълнителки дори ползват услугите на различни гримьори, за да не се засичат. Наскоро Галена заяви в свое интервю, че не желае да комуникира с Преслава и комуникацията с нея никак не й липсва, пише "България днес".