Певицата Цветелина Грахич свали тарифата си с 1000 лева и мизерства с едно участие седмично

Кариерата на Цветелина Грахич рязко пое в низходяща посока, откакто се раздели със Слави Трифонов – пише „Уикенд“. В очакване на покани за работа тя е свалила хонорара си с 1000 лева, но пак нямало кой знае колко желаещи да я слушат – твърдят пред изданието запознати. За момента Цветелина Грахич има средно едно участие седмично, а интересът към нея спада с всеки ден, в който не е в национален ефир. Сериозна заслуга за това има фактът, че като част от „Ку-ку бенд“, тя често вървеше в комплект с колегата си Борис Солтарийски, а сега вече няма право да пее с него. Твърди се, че вместо 4 бона, колкото взимала, докато била с Дългия, вече искала по три, надявайки се, че по-ниската сума ще донесе повече оферти за работа. От тази „промоция“ не губи нищо, защото като неин шеф Трифонов е прибирал половината й хонорар, а сега босненката не дели парите с никого. Дори и с 4 участия на месец, тя пак взима 12 бона, но с тях трябва да плаща на композитори, текстописци и студиа за звукозапис, да финансира клипове, и не на последно място – да си купува сценични тоалети. В крайна сметка разходите на певицата ще се окажат много по-големи от приходите – коментира изданието. [caption id="attachment_521830" align="aligncenter" width="300"]Цветелина Грахич закъса без Слави Трифонов Цветелина Грахич бутна цената си надолу[/caption] За нейно разочарование, поканите за участия съвсем не са толкова мнго, колкото очаквала, тръгвайки си от „Ку-ку бенд“. За момента Цветелина Грахич обявява изяви в градове като Дупница и Китен, но излизанията й пред публика се броят на пръсти на едната й ръка. Запознати коментират, че босненката вероятно ще последва съдбата на другите напуснали певици на Слави – Деси Добрева, Нели Петкова и Алекс Раева, които отбелязаха само спад в кариерата си.[kkstarratings]