Бионсе и Джей Зи си търсят домБионсе
и Джей Зи най-накрая могат да си отдъхнат и да се зарадват на двете си дечица – пише „Уикенд“. Звездите се прибраха с близнаците Бий и Шон у дома, след като толкова време семейството прекара в болнична среда – отбелязва изданието. Малките бяха родени преждевременно и се наложи да останат известно време под лекарско наблюдение. Вече щастливите родители са ги завели в домашна обстановка, където могат да им осигурят всички екстри. Певците отглеждат бебетата и дъщеря им Блу Айви в имение в Малибу, което им струва по 400 хиляди долара на месец. Там ще останат до септември, докато си намерят нов постоянен дом, който да отговаря на десетките им изисквания за удобство и лукс. Според сайта „ТиЕм-Зет“ двамата в продължение на няколко месеца се опитват да се устроят в свое имение, но все не успяват да намерят такова, което да припознаят като свое. За него са готови да дадат внушителните 75 милиона долара, без да се броят подобренията. [caption id="attachment_521932" align="aligncenter" width="300"]
Бионсе и Джей Зи си търсят нов дом[/caption] 35-годишната Бионсе и 47-годишният рапър планират да останат в Малибу до края на лятото, тъй като дъщеря им – 5-годишната Блу Айви, е записана за училище на друго място. В момента звездното семейство се шири в луксозно имение с 10 спални и 14 бани. Къщата е с голяма градина и има два басейна – отбелязва изданието.[kkstarratings]
Коментирай