Антония Петрова проплака в ефир
Антония Петрова се ожали в ефир. Миската проговори за развода си с Александър Бередин. Както вече стана ясно, тя официално вече е с моминската си фамилия. Разводът на блондинката с руския олигарх е факт от миналата седмица. В национален ефир перничанката сподели, кое е единственото нещо, което иска от бившия си. Макар и без сълзи тя проплака, че иска двамата да останат приятели. Блондинката припомни, че двамата са били семейство цели 10 години. И намира за напълно нормално да запазят приятелски отношения. Тя допълни, че това не зависи само от нея. Но все пак би направила всичко по силите си, за да останат двамата с Александър Бередин добри приятели. Антония Петрова категорично отрече твърденията, че за раздялата им е виновен трети човек. Тя каза, че нито от нейна страна, нито от страна на Александър Бередин е имало трети човек. Но допълни, че желае причината за развода да остане известна единствено на нея и на нейния бивш съпруг, пише Хот арена. Не е ясно и каква е сумата, която блондинката е прибрала от руснака след раздялата им. Но според запознати едва ли става въпрос за няколко хиляди лева. За да присъства на последното дело, Антония Петрова прекъсна лятната си почивка в Гърция. Веднага след края на процеса тя отново отпраши към южната ни съседка. Там миската се наслаждава на любовта с новия си любим. За връзката на Петрова с младия архитект Николай се знае от месеци.
Освен, че той е по-млад от Бередин и притежава луксозна къща в полите на Витоша, за него не се знае нищо друго. Клюките гласят, че заможният руснак не е на себе си след развода и постоянно пие. Дали от мъка по Антония Петрова или от яд, че му е измъкнала пари, милионерът не отрезнява.
Коментирай