След като призна цялата истина, Анита Мейзер направи нова порция разкрития

Анита Мейзер проплака след разкритията, които направи в съда. Тя съжалява за казаното и дори твърди, че е направил пълни самопризнания под натиск. Варненката се ожали, че е била подлъгана не само от прокурорката по случая, но и от собствения си адвокат. Обвинената за убийството на Николай Димов миска заяви, че е признала, че го е убила под натиск на прокурора. От обвинението й обещали, че ще получи условна присъда, ако си признае всичко. Анита Мейзер сподели, че е била принудена да признае, че е убила Ники, за да се спаси от затвора. Но вече почти година след признанията си тя остава зад решетките. Миската горчиво се разкайва за признанията си и твърди, че те нямат нищо общо с истината. Тя отрича и твърденията, че е предложила подкуп на униформените. Обвиненията срещу нея са, че е предложила подкуп в размер на 30 000 евро. Първоначално служител на МВР я обвини, че му е предложила подкуп от 50 лв, а след това, че се е опитала да му даде две банкноти от 50 лв, а после и сумата от 30 000 евро. Адвокатът на Анита Мейзер твърди, че тези обвинения са неоснователни. Ако клиентката му в действителност е предложила подкуп, е било редно банкнотите да бъдат иззети като веществени доказателства. Той допълни, че тя е дала на полицая банкнота от 50 лв, за да й купи храна и вода за времето, в което е престояла в ареста за показания. Анита Мейзер направи неочаквани признанияАнита Мейзер заяви, че е невинна и ще се бори, за да докаже това. Междувременно стана ясно, че тя отказва очна ставка със сестрата на Николай - Милена. Последната се води свидетел по делото, тъй като тя е последният човек, който го е видял жив.