“Жалка работа! ПП-ДБ спасиха дерибеите и фашистите. Представяте ли си докъде стигнаха нещата. Но това е най-малкото. Изчерпан парламент! Ако продължат така, всичко е свършило.”
Това заяви лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски в кулоарите на парламента.

По-рано днес в пленарна зала гласуваха точките за депутатските имунитети на дерибеите на Доган - Марио Рангелов и Джейхан Ибрямов. Това стана и с гласовете на ППДБ.

"Очаквам програмата на управляващата тройка и премиера. Ако така ще работим, няма смисъл", каза още той.

На въпрос дали е време за нови избори, той отговори:

"Време за избори не е, но те трябва да започнат да работят. За какво съществува този парламент, ако не работи за хората. Търпението ми се изчерпва. Надявам се те да вземат мерки и да започнат да работят за хората.
Хората не могат да го гледат това. Какъв е рейтингът на парламента - 0", каза още Пеевски.

Цялото изявление на лидера на ДПС - Ново начало Делян Пеевски, гледайте в репортажа на журналиста Анелия Дулева и оператора Симеон Крушков, ексклузивно за “Свободно слово”.
Източник: svobodnoslovo.eu