Юлиан Вергов бил непоправим хулиган като ученик, два пъти го изключвали за лошо поведение
Юлиан Вергов по време на учението си в руската гимназия се славел като гаменче. За да завърши средно образование се наложило да учи задочно във вечерно школо. Заради проявите му се наложило да го изключат.
През деня се подвизавал в Младежкия театър. Където го използвали като момче за всичко. А припечелените пари прахосвал по кръчмите. Където от малък станал заклет фен на алкохола. Въпреки, че тогава нямал аполоновото тяло, с което днес се фука Вергов бил буен и често налитал на бой. Няма място по тялото си, което да не е чупил. Още си спомня оня масов бой когато пострадали двете му ръце. В ”Пирогов” му ги наместили, но и до днес кокалчетата му стърчат. Точно по време на това меле се запознал с майката на дъщеря си. Тогава се влюбили и решили да се женят. Ангажирали си час в Гражданското. Но няколко часа преди това решили, че не трябва да се занимават с глупости. Така до брак никога не се стигнало. Преди да реши да става актьор Юлиан учил четири години за инженер. Вече бил навършил 28 когато му щукнала идеята да се пробва в академията за театрално майсторство. Майка му толкова се ядосала, че с месеци не му продумала, предават от електронното издание retro.bg. Заради възрастовото ограничение в НАТФИЗ, където приемали до 25 години бъдещия секс символ кандидатствал в театралния колеж „Любен Гройс“. Бил приет веднага и попаднал в класа на Цветана Манева. Актьорът толкова бил впечатлен от нея, че където видел нейна снимка винаги я целувал. [gallery ids="522739,522738,522742,522740"]
Коментирай