Ама сериозно ли?! Наистина ли тази жена е раждала Азис?! И ако да, то защо тогава не му е предала поне малко от своята адекватност, стил и класно излъчване?! Това се питат масово в мрежата след като преди минути изтекоха снимки на Гергина Василева - родителката на Костинбродския славей...

Кадрите бяха пуснати от гримьора Цецо Андреев, който се похвали, че е имал удоволствието да рисува по красивото лице на Гергина и... това е самият факт. Макар че майката на Азис е дама на солидна възраст, няма как да се отрече, че изглежда не просто прекрасно, а брилянтно. А освен красивите черти на лицето, има нещо още по-важно - излъчване на истинска жена и лейди.

Затова и потребителите масово се бъзикат, че Васко е бил "откраднат" отнякъде или натресен в семейството, тъй като и сестра му била по-хубава от него. Всъщност на Азис нищо му няма и дори чертите му са правилни и симпатични. Кой знае защо обаче той се опитва всякак да се прави на маймуна и да загрозява това, което му е дала природата.

Припомняме, че последно певецът се изфука с огромни за мъж силиконови гърди, които не спира да показва голи пред камерите на "Капките". И въпреки факта, че абсолютно никой не се възхити на това извращение, той се дуе като пуяк и вероятно замисля нови "трансформации".

Източник: Crimesbg.com