В люта война се оказаха Златка Райкова и Благой Георгиев, а причината е синът им Благойчо. Признанието направи самата плеймейтка в мрежата, с което шокира всички, защото първородният й син от футболиста вече е голямо момче, както се казва. Какво делят в момента тя и Благо, след като досега уж живяха в студено примирие, не е ясно, но... някои подозират, че става дума за издръжката на малчугана.
Ясно е, че не иде реч за родителски права – представете си Благой да се бори в съда за правото да отглежда постоянно което и да било от отрочетата си?! Смях!... Та той от години ги вижда по празници и летни ваканции, а през другото време го удря на лайф и на максимата „и Асан е човек“...
В този ред на мисли е най-адекватно Златка да се е разярила затова, че бившият й не плаща достатъчно за издръжка на сина си. Още повече, че сега се загаджи с моделката Мария-Луиза и му се налага да къса джоба за подаръци, почивки и ресторанти.
„Децата ми са моята война. А аз винаги побеждавам!“, написа Златка в профила си, а последователи моментално й предложиха своята подкрепа и дори да свидетелстват в нейна полза в съда, ако се наложи.
„Такива свине, които не стават за бащи, но се осеменяват на килограм, трябва да бъдат поставени на мястото им. Боклуци с боклуците! Не се давай, момиче, ние сме с теб“, пише й фенка.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай