Вчера Коцето взриви нета с новото си парче. То определено събра стотици хиляди гледания за нула бройки, защото в него участва не друг, а собствената му дъщеря Мариана. Това очевидно е дебютът на 16-годишната красавица в чалга бранша и да, песента се е получила добре. Но...
Огромното „НО“ в случая е, че на доста от потребителите, които го чуха, припевът се стори до болка познат. Защо ли?! Ами, защото е почти едно към едно с култовото навремето парче на бандата „Обратен ефект“ – „Моля Ви, мадам“. Помните го: „Стига, моля Ви, мадам, мене много мъ йе срам“... Мдаа, Коцето е решил, че може да си чопне този рефрен и да го бутне в своята си песен. И сме сигурни, че идеята не е на малката му щерка, която е напълно възможно и да не е чувала за „Обратен ефект“.

Самите „Обратен ефект“ обаче са чули песента, алармирани от свои фенове и не закъсняха с реакцията си. Те излязоха в мрежата с официално обръщение към Коцето и просто го попитаха защо не им е звъннал, поне да им каже, че смята да си „крадне“ нещо.
„Поласкани сме от факта, че нашата песен „Моля Ви, мадам“ е толкова харесвана, че някои ГОЛЕМИ ЗВЕЗДИ чак „заимстват“ от нея. Но нямаше да е лошо барем да се чуем по телефона, да каже Коцето: „Ей, пичове, ще крада от вас, окей ли сте с това?!“... Ама нейсе! Халал да му е и да му е сладко. Щото, нали, вдъхновението понякога има вкус на нафталин или... на някакви други неща“, разбиха с коментара си музикантите.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай