Вижте я „душичката“, в цялата й прелест... Да, това уж трябва да е Шермин, или Ана Метушева, или както там се нарича... Демек „дубайската принцеса“, която вместо да си гледа лъскавия живот в чужбина, с богатите и известни мъже, които много, ама мнооого я искат, клечи в България и то в някакво „изпърдяно“ риалити и се занимава със „селянията“. Как и защо се случва това... отговорът оставяме на нея, въпреки че е ясен на абсолютно всички.

Днес обаче темата е друга, а именно, че Шерминатора си позволи да нарече зрителите „комплексари“ и „злобни душички“, които си изливали помията върху нея. Щото, видиш ли, нямали какво да правят с жалкото си време... Та същите тези „комплексари“ грам не я вълнували.

Чудесно! Друго не сме си и помисляли. Но... Голямото „НО“ в случая е как напълно некомплексираната Шермин (ама молим ви се, тази дума в нейния живот дори не съществува) си е сменила целия сурат с фотошоп. И не ви трябва лупа или друго увеличително уройство, за да го видите.

На снимката тук Шерминчето е с напълно право и почти съвършено носле, фино и даже издължено личице, дръпнати леко очички и копринен тен. Хм... интересно какво ли гледаме на екраните си всяка вечер – нея или някоя „дубльорка“?!

Защото там, пред камерите, същата тази Метушева прилича досущ на хомяк, който си е напълнил бузите със запаси. Лицето й е едро и тотално несъразмерно от филърите, а носът й е откровено крив. Така че... да си дойдем на думата, некомплексирана Анке. Що бе, пиле, си се зарила до уши във филтрите и фотошопа? М?

Източник: Crimesbg.com