Бившата съпруга на Благой Георгиев – Полина Спасова вече е майка и изцяло се е посветила на грижите за малката си щерка Теана. Знаем, че бебето се роди преди няколко месеца, още е съвсем мъниче, но мнозина питат Полина как е успяла да си върне формата толкова бързо.
Прави впечатление, че Спасова е слаба, дори още по-слаба от времето, когато не беше бременна. Първо тя игнорираше този въпрос, но впоследствие реши да обясни как „хубавее и се вталява“ като обясни, че „вината“ е на кърменето.
„Кърмя бебето си и точно това ми помогна да си върна формата по-бързо, защото, може и да не знаете, но кърменето гори много калории“, заяви Полина, с което обаче разсмя доста хора. Сред тях са и нейни лични познати, които са на коренно противоположно мнение от нея. И нарекоха думите й „удобно измъкване“, за да не кажат „лъжи“.
Според източниците, причината Полина да се стопи, били опънатите й до крайност нерви. И това изобщо не касае парите, защото знаем, че родителите й са заможни, с хотели във Велинград и прочие... Касае обаче липсата на мъж до нея и баща до бебето.
Припомняме, че таткото на Теана е доста по-малък на години от Полина, която сама разказа, че се влюбили, но той осъзнал, че е твърде млад и му се живее. Затова и се разделили, но той се радвал много за бебето и искал да участва в грижите за него.
„Аха... седи, та чакай! Каза му едно „агу-гу-гу“, когато се роди, видя го още няколко пъти и дотам. Сега си вее байрака и си гледа рахата, а Полина беснее, че не се сеща и да им звънне дори. Но... така е – следващия път направо ученик да си хване“, коментират източниците.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай