Древните гиганти не са хора, теорията на Дарвин за еволюцията не ги приема

Древните гиганти с ръст от 3 и 5 метра, предизвикаха истинска истерия. Въпросите около тяхното съществуване са изключително сериозни и все още нямат отговори. Според антрополозите по време на Палеолита са съществували гигантски животни. Много от тях са с изключителен ръст — над 10 — 20 метра. На фона на всички тези чудовищни създания не е изненадващо, че са съществували и гигантски високи хора. Нова теория обаче гласи, че по върховете на Андите е съществувала древна цивилизация, която е била от гигантски хора. Смята се, че именно от там са се появили и митовете за циклопите, за които учените все още не открият обяснения. Там се е намирал и древният град на боговете — Tihuanako. Именно в него са се раждали тези свръх хора. Цивилизацията е съществувала преди повече от 300 000 години. Но след настъпването на гигантска ледена епоха, тя, както и всичко по повърхността на планетата било унищожено. Смята се, че и градът е загинал, заедно с обитателите си, твърдят още учените. Тази теория на учените обаче се разминава с друга една хипотеза — за извънземните. Тъй като учените така и не успяват да открият мястото на гигантите в теорията на Дарвин, те се разделят на две. Тези, които твърдят, че теорията за еволюцията не струва, тъй като свръх гигантите нямат място в нея. И други, които са убедени, че не става въпрос за хора, а за извънземни. Мнозина вярват, че става въпрос за древната цивилизация на анунаките, които се смята, че са извънземни. И се вярва, че те не са хора, а същества от друга планета. Вярва се, че именно те са довели хората на Земята. Но с каква цел и причина, все още не е ясно.   [caption id="attachment_564190" align="aligncenter" width="300"]Древните гиганти не са хора сн. Pixabay Древните гиганти не са хора сн. Pixabay[/caption] Противоречията между двете групировки продължават, а официалната наука все още не се е произнесла.