Дебора Михайлова се яви в съда в Пловдив днес и за първи път застана очи в очи с насилника си Георги Георгиев. Знаем, че той беше пуснат под парична гаранция след като прекара зад решетките повече от две години. Делото обаче не е приключило и тепърва предстои заседание, в което Дебора ще трябва да разкаже всички подробности пред магистратите...

Тя и Георги се срещнаха за сефте днес, но това, което последва след края на делото, ошашави репортерите в коридора. Заседанието протече при закрити врати, а Дебора и Георги бяха заснети само на влизане и излизане от залата.

Какъв бе шокът на всички, когато след края на съдебното заседание, двамата излязоха почти едновременно, а Георгиев дори „кавалерства“ и отвори вратата към асаньора и стълбището, за да мине тя първа като дама.

И ако неговото поведение е напълно обяснимо с това, че той цели да се покаже кротък, разкаян и осъзнал се, то нейното няма никакво обяснение и логика. Журналистите буквално се опулиха, когато видяха как Дебора мило се усмихва и започва да маха с ръка за „чао“ на Георги и адвоката му. Да, да – маха и се усмихва... усмихва се и маха... все едно се разделя с първа приятелка.

„Събудени заспали чувства ли надушваме тук, тръпка ли, що ли?!“, леко шеговито, но с нескрито изумление коментираха репортерите в съда.

Източник: Crimesbg.com