Преди месеци, след финала на „Ергенът“, уж победителката Даниела Рупецова заяви в ефир, че Мартин Николов явно не бил толкова богат, за колкото се представя, защото... забележете – не похарчил и лев за нея след връщането им в България.

Както знаем, така наречените „годеници“ се разделиха с бурен скандал и размяна на обиди веднага след края на снимките, а Елвиса дори нарече Рупецова „ескорт и държанка на богати и женени мъже“.

Е, от около седмица той публично обяви подновяването на връзката си с младата Йоана Илиева, като двамата вече смело се показват и не крият любовта си в нета така, както го правеха първия път.

Вчера потребителите станаха свидетели как Йоана изпразва портфейла на гаджето си, пък било то и в забавно клипче, режисирано от тях. Свикнала да я наричат „златотърсачка“, Илиева показа как с Мартин са в бутик, когато тя изненадващо съобщава, че си е забравила портмонето. Миг по-късно хуква към Елвиса, хваща го за ръка и чурулика: „Ето го, бе! Намерих си портфейла“...

Ако оставим шегата настрана обаче, близки до Йоана разкриха, че Марто наистина е щедър към нея и не се колебае изобщо, ако трябва да я зарадва с нещо. Но щедростта му била провокирана от самата Илиева, която не била от наглите и нахални бръмчалки. „Тя не му иска „валидация“ постоянно и той точно затова й я дава“, коментират източниците.

Източник: Crimesbg.com