Ива Софиянска обикновено забавлява последователите си със забавни и весели клипчета, в които показва, че живее напълно нормален и дори скромен живот. За разлика от една Антония Петрова, например, тя никога не парадира със скъпи тоалети, ресторанти и почивки, а се показва дори от обикновена каравана на родното море.
Снахата на Васил Божков не пуска дори снимки с мъжа си Антон Божков, но твърди, че въпреки или може би именно заради това, двамата продължават да се обичат много и да живеят в хармония с трите си деца...
Днес обаче последователите на Ива се замислиха, а някои започнаха да създават „конспиративни теории“ в главите си, когато тя реши да покаже какво прави в свободното си време.
„Ето на, това правя – нагъвам сладко, което успях да скатая от децата и гледам тъпо в една точка“, заяви Софиянска – Божкова за учудване на някои. И докато същите се заеха да коментират дали пък чаровницата няма някакви ядове с мъжа си, други отлично разбраха посланието на думите й.
Ива винаги е казвала, че няма и една свободна минута за себе си, когато къщата е пълна и че лудницата ги следва навсякъде. И е най, ама най-нормалното нещо, в мига, в който успееш да си откраднеш малко време, просто да седиш, да не правиш нищо и да се поглезиш с „вредна“ храна.
Коментирай