Кийт Ърбън е съкрушен, след като съпругата му Никол Кидман сложи край
на брака им. Музикантът се раздели с актрисата преди няколко седмици,
но случилото се помежду им продължаваше да е загадка за всички.

В съдебните документи, които бяха разкрити, се оповестява, че
актрисата няма никакви претенции върху имуществото на съпруга си,
всеки от тях запазва собствените си средства, а материалното имущество
е разделено по напълно удовлетворяващ и двамата начин. Никол получава
попечителство върху дъщерите им, а Кийт има право да ги вижда всеки
втори уикенд в месеца. Двамата са отказали съдебна битка в зала за
правата върху децата им.

Кийт и Никол се разделиха при доста сложни обстоятелства миналата
година. Двамата сключиха брак преди 11 години, като успяха да се
съберат и да предизвикат изключително вълнение с раздялата си. В
момента музикантът се опитва да намери нов път в живота си, но
признал, че е загубил не само жена си, но и най-добрият си приятел.

"Кийт се чувства направо изгубен без Никол. Съсипан е", разкриват
приятели на кънтри звездата. Слуховете обаче твърдят, че причина за
раздялата им е любовна история с една от вокалистките в групата му.
От известно време правеше впечатление, че Кийт има специално отношение
към една от вокалистките си. На няколко пъти на концерт, той й
посвещаваше песни, което провокира съмненията за романтика помежду им.
Въпреки че двамата са твърдо уверени, че нямат връзка, слуховете със
сигурност се отразиха на брака на Никол и Кийт.

Самата актриса сподели, че всичко между тях е приключило много
отдавна. "Осъзнах, че нещата са свършили, когато той започна да
отсъства все повече от дома ни и да се посвещава на работата си.
Честите ни раздели, постоянните пътувания - това се отрази на връзката
ни", казва Кидман.

Към днешна дата двамата са разведени, но отношенията им остават приятелски.