Селена Гомес и Бени Бланко официално сключиха брак след романтична сватба
33-годишната Гомес сподели в Instagram снимки от сватбата им, на която присъстваха много звезди, в Санта Барбара, Калифорния, в събота, 27 септември. На сватбените снимки Гомес е облечена в бяла сватбена рокля без презрамки и държи букет от бели цветя.
В един романтичен кадър Гомес целува носа на новия си съпруг, докато Бланко лежи с главата в скута на булката си в друг прекрасен кадър.
Us Weekly научи ексклузивно, че семейството и най-близките приятели на двойката са присъствали на репетиционна вечеря в петък, 26 септември, преди церемонията, която се състоя на следващия ден.
Сред известните лица, забелязани на празненствата през уикенда, бяха колегите на Гомес от „Only Murders in the Building“ Пол Руд, Стив Мартин и Мартин Шорт, макар че Мерил Стрийп не можа да присъства на церемонията, защото същия ден участваше в Миланската седмица на модата 2025.
Източник разкри пред Us, че гостите „все още не знаеха точното място на репетицията или сватбата“ по-малко от 24 часа преди церемонията. Вместо това Гомес и Бланко планираха гостите да бъдат взети с автобуси и транспортирани директно до галата. Vogue по-късно съобщи, че сватбата е била проведена в Sea Crest Nursery.
Източник: usmagazine.com
Коментирай