Камелия, жено, на 54 лазарника си... не се прави на ученичка! Това коментираха потребители за последните снимки на Камелия, която да – изглежда прекрасно за годините си, но все по-усилено се опитва да лъже за тях.
Певицата е наясно, че всички знаят ЕГН-то й и няма как да ни заблуди, но кой знае защо напоследък се изкъртва с фотошопа. Тя се докара дотам, че надмина и самата Андреа – нещо, което минаваше за невъзможно, защото знаем, че онази е рекордьорка по фейк снимки.

Но хайде, да кажем, че Андреа го прави, защото е сингъл, няма мъж до себе си и още страда Кобрата и спомените за връзката им... Камелия обаче е безкрайно щастлива в любовта, има до себе си и Цветин, и сина им Баян... какво й липсва, че и тя се опитва да лъже себе си и другите?!
Преди часове тя буквално втрещи последователите си като се барна досущ като 25-годишна – кожа, гладка като порцелан, бяла, нежна и пухкава. Самото й излъчване е едно такова невинно и сладко – така де, много добре знаем кой точно филтър е използвала от Фейс Апп...
За капак на всичко, Ками си е заголила и щедро силиконовите прелести, чиято кожа също е минала през филтър. Но първенец е лицето – то направо бие на очи. „Да взима пример от наборката си Есил Дюран. И тя се олива с фотошопа, но поне излъчването й е на зряла жена, каквато е и затова изглежда фатална хубавица, а не типаж анимационна героиня като Камито“, коментират в нета.
Източник: Crimesbg.com
Коментирай