Фамилията Бекъм преживява трудни моменти, а Дейвид Бекъм е готов на
всичко, за да събере всичките си деца на едно място. След като и
посвещението му в рицарство не помогна на най-големия му син да дойде
в дома им в Англия, футболистът взе решение да се обърне за помощ към
снаха си.

Слуховете, че заради критики към Никола Пелц, младият Бруклин е
напуснал дома си и е избягал в Америка, станаха още по-ожесточени,
след като стана ясно, че младежът е поискал от родителите са общуват с
него, само чрез адвокати. Ударът без съмнение е бил жесток за
Виктория, която трудно приема бягството на най-големия си син от
семейното лоно.

Приятелите на Никола пък са убедени, че дизайнерката не одобрява снаха
си и всъщност заради нея е в конфликт и със сина си. Самият Бруклин
Бекъм не коментира семейните драми, но родителите му не крият, че
неговото отсъствие ги наскърбява дълбоко. Близки до семейство Пелц
обаче твърдят друго.

"За тях е немислимо, че образът на перфектното семейство е опетнен. Те бяха идеални  това не е така. Бруклин го осъзнава и затова е толкова сърдит. Те не одобряваха съпругата му, заради поведението й на богато момиче от висшето общество на Америка, а тя ги смяташе за сноби.


Привидно всичко изглеждаше наред, но ситуацията се влоши. В момента
Дейвид се опитва да оправи нещата, а тъй като Бруклин не му говори,
Никола е единственият му вариант.", разказват те.

Не е ясно обаче, дали това ще проработи.