Цвети Грахич твърдо е решила да се развива като солова певицаЦвети Грахич подписа с Пайнер, ще взема рекордни хонорари

Цвети Грахич натри носа на Слави Трифонов. Певицата, за която все още не е ясно изгонена ли беше от Шоуто на Слави или го напусна сама, е потърсила работа при инж. Митко Димитров в Пайнер. И той я е приел с отворени обятия. Дни след напускането си на „Шоуто на Слави“ Цветелина е имала среща в софийския офис на „Пайнер“, където е говорила със собственика на гиганта Митко Димитров за евентуалното й професионално развитие. Цветелина директно е била одобрена и от музикалния продуцент на фирмата – Хари Янакиев, като според запознати тя ще започне на блестящи условия, получавайки 50% от хонорара за себе си. Цвети ГрахичПрипомняме, че другите новопостъпили певици взимат от 20 до 35%, като останалата сума я прибира шефът им за вложената в тях инвестиция. Славата на Цветелина обаче, както и наличието на творчество зад гърба й били плюсове, които биха я пласирали по-лесно на музикалния пазар, заради което Митко Димитров отстъпил с добър договор. Грахич вече има план за първите си няколко песни и дори в края на седмица ще влезе в студио за демозаписи. Тя и продуцентите й няма да губят време, тъй като желаят певицата да хване най-оборотния сезон с участия по морето – лятото, заради което до месец ще излезе в ефира на „Планета“ и първият й самостоятелен видеоклип, предават от hotarena.net.