Тайният живот на Алексей Петров като помак

Славата на Слави – биография на Трифонов – част IV

Публикувано от Каролина Церовска на май 9th, 2009 в категория Скандални. RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry


ЛЕСНО ОТСЛАБВАНЕ. С ТАЙНАТА РЕЦЕПТА!
Отзиви и видео на хора, отслабнали с билки и без диета

Мутренските наклонности на един комплексиран тип

slavi_mutrenski-nsklonnosti3Дългия често се определяше като проста вафла. Вафла, която се продава, продукт, създаден от сценаристите на шоуто. Слави Трифонов много добре знаеше, че без тях той е никой. И това му създаде огромни комплекси.

Именно заради тези комплекси гологлавият често си го изкарваше на екипа. Обичаше да вика, да крещи, това го караше да се чувства велик. А после, когато малко се успокои, започваше да се разкайва. Тогава се наричаше проста вафла, шибан продукт, който сценаристите са създали. Затова и той им позволяваше да го иронизират, сам се иронизираше и обичаше да му се подиграват. Но САМО в ефир! Извън шоуто никой не трябваше и да си помисля да се пошегува с вресливия глас на Слави, плешивото му теме или ергенските му навици. В ефир можеше. Даже беше задължително. Защото това продава!

Комплексите си Дългия избиваше и с измисления си образ – образ на мутра. Персонаж, създаден пак от неговите сценаристи. Да, Слави искаше да бъде лошо момче, да бъде бандит от ъндърграунда, подземен бос. Той никога не е отричал, че е имал така да се каже „мутренски заложби“, още от малък. И правеше всичко възможно да стане такъв. А за целта ти трябват три неща – пари, да се движиш с охрана (без значение дали има нижда) и да имаш аверчета – мутри.

Първото…

Навремето Слави Трифонов залага единствено на телевизионния бизнес и високите технологии. Малко известен е фактът, че Дългия въртял огромен паричен поток чрез фирмата „Призма интерактив“. Тя е дъщерна на акционерното дружество „Седем осми“, което е собственост на Слави и се управлява него. Чрез „Призма интерактив“ шоуменът печелел от информационни услуги, както и от големи игри с есемеси в телевизионни предавания, вестници и радиа. Фирмата стартира дейността си през 2003 година, когато тръгва предаването „Вот на доверие“.

То е продуцирано от Трифонов чрез „Седем осми”, за да затвори производствения цикъл. Дългия осигурява и гласуването с есемеси за предаването в реално време чрез споразумения с всички мобилни оператори. Сключва договори за информационни системи с големи клиенти като Националния осигурителен институт, „Автогара София“, закрития вече развлекателен парк „София ленд“, „Кенар“, „Фикосота“ и „Нивеа“.

slavi_shou2Фирмата, която се контролирала тогава от гологлавия шоумен, осигурявала есемес услугите на предавания както в Би Ти Ви, така и в конкурентни телевизии като Канал 1, Нова ТВ, „Веселина“, „Планета“ и Би Би Ти.

Фирмата осигурявала и софтуер като модерните напоследък лога, рингтонове и игри за мобилни телефони. „Призма интерактив“ е технически осигурена от гиганти в бизнеса с високи технологии като С15СО и НР. Контролираната от Слави Трифонов просперираща компания се дирижира от млада дама, а самият водещ и Евгени Димитров-Маестрото са в колективния орган на управление.

Любопитна подробност от историята на фирмата е, че в началото на съществуването й основната движеща сила е Евтим Милошев. Бившият отговорник за гостите в „Шоуто на Слави“ е заличен като управляващ, след като напуска екипа на Дългия.

Печалбата от есемеси не е бил единственият страничен бизнес на Слави Трифонов. Отново чрез „Седем осми“ той притежава 9 процента от капитала на инвестиционното дружество „Адванс инвест“. Там той е съдружник с десетина физически и юридически лица, сред които и продуцентът на „Ку-Ку“ Петър Курумбашев. „Адванс инвест“ е една от най-проспериращите брокерски къщи, които търгуват на фондовата борса с ценни книжа. Дружеството притежавало активи за над 30 милиона лева и прави инвестиции както в България, така и в страни от ЕС.

Второто…

Всъщност от самото начало, още по времето на „Каналето“, единствено Дългия се придвижваше с няколко дебеловрати момчета. Постепенно той правеше охраната си все по професионална, настървена, въоръжена и многобройна.

„Аз съм бизнесмен, бизнесът ми е свързан с правене на много пари. Нормално е да се пазя”, казваше Славчо пред не един журналист, който се е опитал да си даде отговор – на какво се дължи тази сериозна сигурност. Но насаме пред охранителите си той не веднъж заповядваше: „Пазете ме от кварталните отрепки. Те са най-опасните. Мазнят ти се в очите, а всъщност, ако утре умреш, ще ликуват. Видите ли такива навлеци, за яката и…”, разминавайки пръст, той инструктираше неговите момчета.

Третото…

Да имаш такива приятели… За дружбата между Славчо и Иво Карамански всички знаем. Но какво точно ги свързваше?

(следва)



Подобни новини:

2 коментари за “Славата на Слави – биография на Трифонов – част IV”

  1. (F) казва:

    mai 6te sly6am v skoro vreme KOGATO BQX OV4AR4E

  2. ivan казва:

    Здравей, Слави какво правиш

Коментирайте сега



Реклама

Галерия

eXTReMe Tracker
Вход
Webpossessor